Opinion Live - Kush jane intelektualet? (17 Mars 2021)

2 Просмотры
Издатель
#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #AgimBaçi #RitaPetro #FlorianaGaro #BlendSalaj #OriKuçi #ErgysMertiri #LedianaFratari #ElsaSkenderiRakipllari #RudinaJasini #AnuelaRistani

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

Të ftuar: Agim Baçi ,Rita Petro, Floriana Garo, Blend Salaj, Ori Kuçi, Ergys Mertiri, Lediana Fratari, Elsa Skenderi Rakipllari

Lidhje skype: Rudina Jasini, Anuela Ristani

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow Tvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen
Категория
Исторические фильмы
Комментариев нет.